Haber Detayı
18 Şubat 2021 - Perşembe 10:31
 
Başkan Ahmet Dölekli’den Regaip Kandili Mesajı
Başkan Ahmet Dölekli’den Regaip Kandili Mesajı
Kültür Haberi
Başkan Ahmet Dölekli’den Regaip Kandili Mesajı

Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli, Regaip kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

Regaip Kandili'yle ilgili bir mesaj yayımlayan Pasinler Belediye Başkanı Ahmet Dölekli, kandillerin, insanların kalplerini birbirine yaklaştıran, komşuluk, akrabalık, kardeşlik ve dayanışma duygularını arttıran, ruh dünyalarının aydınlanmasına vesile olan çok özel geceler olduğunu ifade ederek, "İslam dininde mübarek sayılan üç ayların müjdecisi olan Regaip Kandili'nin de bu anlamda, toplum hayatımızda çok özel bir önemi ve vazgeçilmez bir yeri vardır. İnsanlarımızın, Yaradan'a daha derin bir şükür imkânı bulacağı bu özel gecede, muhabbetin, sohbetin, kaynaşmanın artmasını temenni ediyorum.

 

 Yardımlaşma, dayanışma hislerinin hayır ve iyiliklerin artarak yoğunlaştığı bu güzel günlerde başta İlçemiz ve ülkemiz olmak üzere tüm dünyada kardeşlik ve huzurun hâkim olması için dua edelim. Maddi ve manevi sayısız güzelliklerin yaşandığı bu anlamlı gecenin, sevgi ve hoşgörü ortamının gelişmesine vesile olmasını temenni ediyorum.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, Regaip Kandili'ni en içten dileklerimle kutluyor, ülkemize, milletimize ve tüm dünyaya barış ve huzur getirmesini diliyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: (GP) - Gazete Pasinler Editör: Gazete Pasinler
Etiketler: Başkan, Ahmet, Dölekli’den, Regaip, Kandili, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı